KONTAKT

Vertour


Luiza Werner
Pilot wycieczek współpracujący z biurem turystycznym salonwakacji.pl
Organizujemy wyjazdy indywidualne, jak i dla grup, typu incentive lub wypoczynkowe. Jeśli marzysz o podróży przygotowanej specjalnie dla Ciebie, na program której masz wpływ, skontaktuj się z nami!
W dziale aktualne wyjazdy prezentujemy nasze propozycje, choć wachlarz ofert i możliwości jest niemal nieograniczony. Wszystko zależy od Ciebie. Powiedz gdzie chcesz jechać, a my przygotujemy niezapomnianą podróż.

Od najmłodszych lat przenosiłam się z miejsca na miejsce, gdyż rodzice kilkakrotnie zmieniali miejsce zamieszkania. Ja zmieniałam dzielnice, szkoły, koleżanki, miasta, kraje... W ten sposób los przygotował mnie do bliższych i dalszych podróży. Poza Polską żyłam 10 lat w Stanach Zjednoczonych, które stały się moją drugą ojczyzną. Zapewne, to o tym kraju będę pisała najpełniej i najpiękniej. Jak dotąd zwiedziłam 38 krajów i wciąż na horyzoncie pojawiają się nowe pomysły. Dział podróże potraktuję jak blog, na którym podzielę się z Tobą moimi subiektywnymi opiniami i odczuciami. W poradniku, jak sama nazwa na to wskazuje, udzielę kilka porad: jak przygotować się do podróży do konkretnych państw, o czym warto pamiętać, a o czym nie wolno zapomnieć. Jeśli chcesz, aby podróż marzeń przebiegła idealnie, skorzystaj z naszej pomocy!

Skontaktuj się ze mną

Luiza Werner

Pilot wycieczek

Vertour Luiza Werner
ul. Thommee 1/72
Bydgoszcz 85-791

email: luiza.werner@vertour.pl
email: info@vertour.pl
tel: +48 538 346 674